De Vliegende Speeldoos

 

Lijkt het jou ook zo leuk een keer te schitteren in een musical? Nou, dat kan! Op zaterdag 20 oktober verzorgt de Kinderkerk voor alle kinderen van 4 t/m 12 jaar samen met theatergroep De Vliegende Speeldoos in onze kerk een bijzonder programma, waarbij we in één dag de musical ‘ Jona’ gaan instuderen! Deze musical wordt ingestudeerd onder begeleiding van echte acteurs, zangers en dansers. Aan het eind van de dag zorgen jullie samen met deze acteurs voor een fantastisch optreden voor publiek. Want voor deze voorstelling mag je je eigen publiek uitnodigen! De dag begint om 10.15 uur voor de kinderen van groep 3 t/m 8. Kinderen van groep 1 & 2 worden om 12.30 uur verwacht. De voorstelling van de musical begint om 16.00 uur en duurt ruim een uur.

Wil je meedoen met deze bijzondere musical, stuur dan een mailtje naar aanmeldendvs@kruispuntvathorst.nlmet je naam, je leeftijd, je school, je groep, en je telefoonnummer. Meld je snel aan, want vol=vol!